لیوان کاغذی یکبار مصرف
لیوان کاغذی یکبار مصرف
نوامبر 29, 2019

لیوان کاغذی

گروه تولیدی لیوان کاغذی جام کاپ در حال حاضر با تولید لیوان کاغذی 220 سی سی و همچنین پیش دستی کاغذی با چاپ اختصاصی در حال فعالیت است که از کمترین تیراژ لیوان کاغذی با چاپ اختصاصی که 5000 عدد میباشد تا تیراژ چندصد هزار عدد لیوان کاغذی به لطف خداوند و کیفیت مناسب لیوان کاغذی در حال انجام خدمت رسانی برای مشتریان خود و شرکتها و ارگانها و … بوده است.

چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی را هم میتوان در ادارات و ارگانها برای نوشیدن مایعات برای پرسنل و یا ارباب رجوع استفاده کرد و هم در نمایشگاه ها و سمینارها و مراسمات و میهمانی ها.

تا کنون شرکت هایی نظیر هواپیمایی آسمان و زاگرس برای تهیه عمده لیوان کاغذی با گروه تولیدی جام کاپ همکاری داشته اند. همینطور شرکت سامسونگ و ال جی برای تهیه عمده لیوان کاغذی با گروه تولیدی لیوان کاغذی جام کاپ همکاری داشته اند و همینطور شرکت هایی که در تعداد پایینتر و مداوم برای مراسم ها و شرکت در نمایشگاه های خود با ما در ارتباط بوده اند که نام تعدادی از آنها را به اختصار عرض مینماییم:

لیوان کاغذی دام ایران ، لیوان کاغذی سفرنما ، لیوان کاغذی کافه فنجانه ، لیوان کاغذی پرمیس ، لیوان کاغذی زرحساب ، لیوان کاغذی مبلمان ویلگا ، لیوان کاغذی سیف خودرو و . . .