ظرف کاغذی ارزان
ژوئن 30, 2021
تولید ظرف کاغذی
ژوئن 30, 2021

کاسه کاغذی

در بین ظروف کاغذی ،لیوان کاغذی پرکاربردترین آنها به لحاظ میزان استفاده است. اما اکنون در بیشتر کافی شاپ ها و فست فود ها از کاسه کاغذی جهت سرو غدا و بستنی استفاده می شود. کاسه کاغذی به دلیل جنس خوبی که دارند به راحتی حرارت را انتقال نمی دهند و بهداشتی بوده و همچنین می توان بر روی کاسه کاغذی نام و لوگوی مخصوص به کسب و کار خود را چاپ کرد. نوع کاغذ به کار رفته در کاسه کاغذی به گونه ای است که به راحتی می توان هر طرح و نوشته ای را روی آن چاپ کرد.

کاغذی که برای تولید کاسه کاغذی از آن استفاده می شودپوشش پلی اتیلنی دارد. کاسه کاغذی نفوذ پذیری مایعات به سطح خارجی کاسه و تاثیر شیمیایی بر مایع داخل کاسه کاغذی را به حداقل می رساند و روند بازیافت کاسه کاغذی را در طبیعت سرعت می بخشد. کاسه های کاغذی به صورت تک جداره و کاسه های دو جداره تولید می شوند که بر حسب نیاز در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند.

کاغذی که برای تولید کاسه کاغذی از آن استفاده می شود نوع خاصی از کاغذ است. این نوع کاغذ در برابر گرما و مایعات داغ مقاوم است. همچنین پوشش پلی اتیلنی کاسه کاغذی نفوذ پذیری مایعات به سطح خارجی کاسه و تاثیر شیمیایی بر مایع داخل کاسه را به حداقل می رساند و روند بازیافت کاسه کاغذی را در طبیعت سرعت می بخشد.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟