کاسه کاغذی
ژوئن 30, 2021
جنس لیوان کاغذی
ژوئن 30, 2021

تولید ظرف کاغذی

دستگاه تولید ظرف کاغذی جهت تولید ظرف یکبار مصرف به کار می رود که جزء خطوط تولید صنایع سلولزی است. این ظرف های کاغذی در همه جا از جمله مدارس ، مطب ، بیمارستان ها و حتی در مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند. هدف اصلی از تولید ظرف کاغذی جلوگیری از شیوع بیماری هاست.  ظزف های کاغذی مورد استفاده مجدد قرار نمی گیرند ، مصرف غذا با ظرف های کاغذی از شیوع بیماری ها جلوگیری می کند، مانع از انتقال میکروب ها از یک شخص به شخص دیگر شده و از این رو باعث افزایش سلامتی می گردند.

واحد خرید در شرکت های تولید کننده کاغذهای بزرگی را خریداری می کند، یک طرف کاغذ با یک ماده پلاستیکی به نام پلی اتیلن پوشیده شده است و قسمت داخلی ظرف از آن ساخته می شود. پلی اتیلن در محیط زیست قابل بازیافت بوده و به بهداشت محیط صدمه کمتری وارد می کند. این پوشش از انتقال رطوبت به بیرون ظرف جلوگیری می کند.

دسته های مسطح کاغذ توسط یک ماشین بزرگ در دستگاه تولید ظرف کاغذی عبور داده می شوند و برای تولید قسمت داخلی ظرف کاغذی استفاده می شود. یک پک ظرف کاغذی باید تعداد مشخصی از ظرف کاغذی را داشته باشد، بنابراین هنگامی که تولید یک پک به اندازه کافی تکمیل شود به دستگاه دیگری منتقل می شود که یک صفحه پلاستیکی در اطراف آن پیچیده شده و آن را مهر و موم می کند. چنین بسته ای پس از تولید آماده حمل و نقل است. کل مراحل تولید و بسته بندی ظرف های کاغذی حدود یک دقیقه طول می کشد.

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟