چاپ لیوان کاغذی ارزان
چاپ لیوان کاغذی ارزان
مارس 17, 2020
لیوان تبلیغاتی
لیوان تبلیغاتی
می 14, 2020

لیوان چای دار

لیوان کاغذی چای دار یک محصول جدید میباشد که فقط با استفاده از آبجوش یک چای گوارا و دلنشین میل مینمایید.

داخل لیوان کاغذی چای دار مقدار 2تا 4گرم چای مورد نظر قرار میگیرد و با یک لفافه ابریشمی که در تی بگ چای هم مورد استفاده قرار میگیرد پوشانده میشود و زمانی که لیوان کاغذی را برعکس مینمایید چای به زمین نمیریزد.

لیوان کاغذی های چای دار طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است

طرز تهیه لیوان کاغذی چایدار

برای آنکه بتوان لیوان کاغذی چایدار تهیه نمود لازم است تا با استفاده از دستگاه های مخصوص ابتدا لیوان طراحی لیوان چای دار و ساخته شود، در ادامه چای به انتهای آن اضافه شده و در نهایت برای حفظ چای در انتهای لیوان یک روکش توری مانند بر روی چای و در انتهای لیوان چای دار قرار داده می شود تا از خارج شدن چای از لیوان چای دار در اثر جا به جایی جلوگیری شود.

مزایای استفاده از لیوان کاغذی چای دار

همانطور که گفته شد بسیاری از افرادی که شاغل هستند لازم دارند تا در صبح به سرعت حاضر شده، صبحانه را میل نموده و عازم محل کار خود شوند. دم نمودن چای یکی از وقتگیر ترین اعمالی است که هر صبح می تواند زمان زیادی را از شاغلین بگیرد از این رو بسیاری از شاغلین در حال حاضر از لیوان کاغذی چای دار استفاده می کنند این کار سبب می شود تا برای آماده شدن چای تنها دقایقی صرف جوش آمدن آب کرده باشید و در مدت زمان کوتاهی صبحانه خود را به همراه چای تازه دم میل نموده و پس از لیوان چای دار به محل کار خود روید.

قیمت لیوان کاغذی چای دار

یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان لیوان چای دار در رابطه با آن از کارشناسان ما سوال می پرسند در رابطه با قیمت این دسته از لیوان کاغذی است. در رابطه با پاسخ به این سوال می توان اینطور گفت که لیوان چای دار به عنوان یکی از برترین و بزرگترین گروه های تولید کننده لیوان کاغذی چای دار در ایران شناخته می شود و از این رو است که قیمت محصولات لیوان چای دار با توجه به حجم سفارش لیوان کاغذی چای دار شما میتواند متغیر باشد از این رو توصیه میکنیم تا برای دریافت قیمت لیوان کاغذی چای دار و همچنین ثبت سفارش خرید لیوان کاغذی چای دار با شماره های موجود بر روی وب سایت لیوان چای دار تماس حاصل فرمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟